ایــــن بــــار! اطــــلس بــــار

بسته بندی اطلس بار

اطلس بار با در اختیار داشتن افراد با تجربه و حرفه ای که بصورت کامل به اصول بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم اداری تسلط دارند می تواند گزینه خوبی برای سپردن بسته بندی وسایل هنگام اسباب کشی باشد. کلیه افراد فعال در شرکت ما بصورت کامل آموزش های مورد نیاز را دیده و در خدمت شرکت قرار گرفته است. 

بهترین باربری تهران

شرکت ما در سال 1382 تاسیس شد و امروز به عنوان معتبرترین شرکت ارائه دهنده خدمات اسباب کشی در خدمت شما می باشد. باربری تهران  همواره در تلاش هست پروسه اسباب کشی را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در تهران ارائه دهد. 

بدون نارضایتی

در طی 20 سال شرکت ما هیچوقت مشتری ناراضی نداشته است و همیشه به این افتخار می کند.

حامی هوای پاک

خودروهایی اطلس بار با استاندارد مجهز به فیلتر دود DPF متحمل هزینه زیادی شده تا بتواند حامی هوای پاک باشد.

22 سال سابقه

باربری اطلس بار جزو اولین شرکت های باربری در تهران است که در همان ابتدای کار مجوز حرفه ای داشته است.

این بار اطلس بار!

نمونه کارهای ما...

سوالات مشتریان

امکان درخواست کامیون از روزها قبل وجود دارد. اما گاهی اوقات قیمت خودرو های حمل بار در روزهای اول و اواسط ماه ارزان‌تر می‌شود. بنابراین در صورتی که شرایطتان اجازه می‌دهد، چند روز قبل از اسباب کشی رزرو آنلاین کامیون یا وانت را  انجام دهید.

بله ، شرکت ما در 24 ساعت از 7 روز هفته آماده خدمات رسانی به تمام مناطق تهران ، کرج و حومه می باشد .

بله از خدمات شرکت ما بسته بندی لوازم منازل و شرکت ها در تهران و کرج است.  خدمت دیگر ما کارگر بسته بندی است که هزینه های اسباب کشی شما را خیلی کم و به صرفه می کند.

پیشنهاد ما برای حمل و جابجایی اثاثیه منزل خاور مسقف است. این خودرو ها باید مجهز به پتو و موکت برای جا دادن بین وسایل باشند ولی برای دانشجویان یا افرادی که لوازم کمی دارند وانت و نیسان پیشنهاد می شود.

تماس فوری